VGS

Pieter Moens

bestuurder 0180 - 442655 p.moens@vgs.nl

Alieke Teeuw

receptioniste / secretaresse 0180 - 442675 a.teeuw@vgs.nl

Andries van Gemerden

relatiebeheerder fa / financieel adviseur 0180 - 442680 a.vangemerden@vgs.nl

Anita van der Valk

relatiebeheerder psa / secretaresse 0180 - 442651 a.vandervalk@vgs.nl

Anne-Marie Casteleijn

relatiebeheerder psa 0180 - 442658 a.casteleijn@vgs.nl

Annelie Blokland

relatiebeheerder psa 0180 - 442676 a.blokland@vgs.nl

Annelies Stam

managementassistente 0180 - 442645 a.stam@vgs.nl

Annemieke Slingerland

administratief financieel medewerker 0180 - 442682 a.slingerland@vgs.nl

Arie Arends

financieel adviseur 0180 - 442668 a.arends@vgs.nl

Arina Quist

financieel medewerker 0180 - 442656 a.quist@vgs.nl

Arjen de Kraker

financieel adviseur 0180 - 442662 a.dekraker@vgs.nl

Arno van Buuren

hrm adviseur 0180 - 442664 a.vanbuuren@vgs.nl

Christiaan Bijl

beleidsadviseur sociale veiligheid 0180 - 442628 c.bijl@vgs.nl

Cora de Wit

secretaresse 0180 - 442657 c.dewit@vgs.nl

Diederic Kloosterman

organisatieadviseur 0180 - 442689 d.kloosterman@vgs.nl

Elzelien Verhoek

financieel medewerker 0180 - 442653 e.verhoek@vgs.nl

Hannelore Terlouw

administratief financieel medewerker 0180 - 442678 h.terlouw@vgs.nl

Heleen de Rijcke

receptioniste / secretaresse 0180 - 442675 h.derijcke@vgs.nl

Jan Knook

coördinator psa 0180 - 442679 j.knook@vgs.nl

Jan Macdaniel

beleidsadviseur / jurist 0180 - 442659 j.macdaniel@vgs.nl

Jan-Willem Kranendonk

manager organisatie en dienstverlening 0180 - 442672 j.kranendonk@vgs.nl

Janneke van Wingerden

financieel medewerker 0180 - 442685 j.vanwingerden@vgs.nl

Johanne Visser

financieel adviseur 0180 - 442686 j.visser@vgs.nl

Jolien van Moolenbroek

hrm adviseur 0180 - 442674 j.vanmoolenbroek@vgs.nl

Judith Verhoeff

relatiebeheerder fa 0180 - 442684 j.verhoeff@vgs.nl

Kees Corbijn

relatiebeheerder psa 0180 - 442677 k.corbijn@vgs.nl

Kees de Groot

belangenbehartiger / beleidsadviseur vo 0180 - 442667 k.degroot@vgs.nl

Koenraad Schipper

functioneel applicatiebeheerder 0180 - 442661 k.schipper@vgs.nl

Leendert van der Wel

controller 0180 - 442699 l.vanderwel@vgs.nl

Linda Hartog

receptioniste / secretaresse 0180 - 442675 l.hartog@vgs.nl

Maartje Roza

communicatiemedewerker 0180 - 442637 m.roza@vgs.nl

Marco van Eckeveld

manager kwaliteit en relaties / organisatieadviseur 0180 - 442673 m.vaneckeveld@vgs.nl

Margreet Nijhof

relatiebeheerder psa 0180 - 442695 m.nijhof@vgs.nl

Maria Knops

administratief financieel medewerker 0180 - 442652 m.knops@vgs.nl

Marianne de Boer

relatiebeheerder psa 0180 - 442693 m.deboer@vgs.nl

Marianne de Bruijn

administratief financieel medewerker 0180 - 442634 m.debruijn@vgs.nl

Marijke de Witte

relatiebeheerder psa 0180 - 442696 m.dewitte@vgs.nl

Marina Noordzij

relatiebeheerder fa 0180 - 442694 m.noordzij@vgs.nl

Martha Koelewijn

adviseur gs-vitaal 0180 - 442692 m.koelewijn@vgs.nl

Martha Moree

hrm adviseur 0180 - 442626 m.moree@vgs.nl

Nadiene Schouwstra

juridisch adviseur 0180 - 442666 n.schouwstra@vgs.nl

Nelly Maat

financieel medewerker 0180 - 442683 n.maat@vgs.nl

Nico van de Breevaart

relatiebeheerder fa 0180 - 442681 n.vandebreevaart@vgs.nl

Niels van Vliet

relatiebeheerder psa 0180 - 442688 n.vanvliet@vgs.nl

Peter Wakker

communicatieadviseur 0180 - 442625 p.wakker@vgs.nl

Pieter van Eijk

belangenbehartiger / beleidsadviseur po 0180 - 442649 p.vaneijk@vgs.nl

René Tromp

juridisch en hrm adviseur 0180 - 442654 r.tromp@vgs.nl

Rien van de Beek

adviseur 0180 - 442627 r.vandebeek@vgs.nl

Sander den Hartog

manager bedrijfsvoering en relaties / financieel adviseur 0180 - 442698 s.denhartog@vgs.nl

Rosemarie den Toom

relatiebeheerder psa 0180 - 442633 r.dentoom@vgs.nl

Sarah Voogt

relatiebeheerder psa 0180 - 442631 s.voogt@vgs.nl

Wim Boogaard

relatiebeheerder psa 0180 - 442690 w.boogaard@vgs.nl