VGS

Dick van Meeuwen

bestuurder a.i. 0180 - 442675 d.vanmeeuwen@vgs.nl

Pieter Moens

bestuurder 0180 - 442675 p.moens@vgs.nl

Alieke Teeuw

receptioniste / secretaresse 0180 - 442675 a.teeuw@vgs.nl

Andréa de Jager

administratief medewerker psa 0180 - 442646 a.dejager@vgs.nl

Andries van Gemerden

coördinator fa 0180 - 442680 a.vangemerden@vgs.nl

Anita van der Valk

administratief medewerker psa 0180 - 442651 a.vandervalk@vgs.nl

Anne-Marie Casteleijn

relatiebeheerder psa 0180 - 442658 a.casteleijn@vgs.nl

Annelie Blokland

relatiebeheerder psa 0180 - 442676 a.blokland@vgs.nl

Annelies Stam

managementassistente 0180 - 442645 a.stam@vgs.nl

Annemieke Slingerland

administratief financieel medewerker 0180 - 442682 a.slingerland@vgs.nl

Arie Arends

financieel adviseur 0180 - 442668 a.arends@vgs.nl

Arina de Heer

relatiebeheerder fa 0180 - 442656 a.deheer@vgs.nl

Arjen de Kraker

financieel adviseur 0180 - 442662 a.dekraker@vgs.nl

Arne van Groningen

marketing- en communicatieadviseur 0180 - 442647 a.vangroningen@vgs.nl

Arno van Buuren

hrm-adviseur 0180 - 442664 a.vanbuuren@vgs.nl

Christiaan Bijl

beleidsadviseur sociale veiligheid 0180 - 442628 c.bijl@vgs.nl

Cora de Wit

secretaresse 0180 - 442657 c.dewit@vgs.nl

Diederic Kloosterman

organisatieadviseur 0180 - 442689 d.kloosterman@vgs.nl

Elzelien Verhoek

relatiebeheerder fa 0180 - 442653 e.verhoek@vgs.nl

Gerard van Rijswijk

organisatie- en juridisch adviseur 0180 - 442635 g.vanrijswijk@vgs.nl

Hannelore Terlouw

administratief financieel medewerker 0180 - 442678 h.terlouw@vgs.nl

Heleen de Rijcke

receptioniste / secretaresse 0180 - 442675 h.derijcke@vgs.nl

Hendrik Verhoef

relatiebeheerder fa 0180 - 442697 h.verhoef@vgs.nl

Jan Knook

coördinator psa 0180 - 442679 j.knook@vgs.nl

Jan Macdaniel

beleidsadviseur / jurist 0180 - 442659 j.macdaniel@vgs.nl

Jan-Willem Kranendonk

manager organisatie en dienstverlening 0180 - 442672 j.kranendonk@vgs.nl

Janneke van Wingerden

relatiebeheerder fa 0180 - 442685 j.vanwingerden@vgs.nl

Johanne Visser

financieel adviseur 0180 - 442686 j.visser@vgs.nl

Jolien van Moolenbroek

hrm-adviseur 0180 - 442674 j.vanmoolenbroek@vgs.nl

Justin Klerk

Juridisch adviseur 0180 - 442618 j.klerk@vgs.nl

Kees Corbijn

relatiebeheerder psa 0180 - 442677 k.corbijn@vgs.nl

Kees de Groot

belangenbehartiger / beleidsadviseur vo 0180 - 442667 k.degroot@vgs.nl

Koenraad Schipper

functioneel applicatiebeheerder 0180 - 442661 k.schipper@vgs.nl

Leendert van der Wel

controller 0180 - 442699 l.vanderwel@vgs.nl

Leonie Deurloo

relatiebeheerder psa 0180 - 442644 l.deurloo@vgs.nl

Leonie Klop

administratief medewerker psa 0180-442639 l.klop@vgs.nl

Linda Hartog

receptioniste / secretaresse 0180 - 442675 l.hartog@vgs.nl

Maartje Roza

communicatiemedewerker 0180 - 442637 m.roza@vgs.nl

Marco van Eckeveld

manager kwaliteit en relaties / organisatieadviseur 0180 - 442673 m.vaneckeveld@vgs.nl

Margreet Nijhof

relatiebeheerder psa 0180 - 442695 m.nijhof@vgs.nl

Maria Knops

administratief financieel medewerker 0180 - 442652 m.knops@vgs.nl

Marianne de Bruijn

relatiebeheerder fa 0180 - 442634 m.debruijn@vgs.nl

Marijke de Witte

relatiebeheerder psa 0180 - 442696 m.dewitte@vgs.nl

Marina Noordzij

coördinator fa 0180 - 442694 m.noordzij@vgs.nl

Mario Geuze

financieel adviseur 0180 - 442675 m.geuze@vgs.nl

Mark van Mourik

financieel adviseur 0180 - 442630 m.vanmourik@vgs.nl

Martha Koelewijn

adviseur gs-vitaal 0180 - 442692 m.koelewijn@vgs.nl

Mascha van den Berg

relatiebeheerder fa 0180 - 442629 m.vandenberg@vgs.nl

Nadiene Kraijenoord

juridisch adviseur 0180 - 442666 n.kraijenoord@vgs.nl

Nico van de Breevaart

relatiebeheerder fa 0180 - 442681 n.vandebreevaart@vgs.nl

Niels van Vliet

relatiebeheerder psa 0180 - 442688 n.vanvliet@vgs.nl

Peter Wakker

communicatieadviseur 0180 - 442625 p.wakker@vgs.nl

Petra de Vries

administratief medewerker psa 0180 - 442648 p.devries@vgs.nl

Pieter van Eijk

belangenbehartiger / beleidsadviseur po 0180 - 442649 p.vaneijk@vgs.nl

René Tromp

juridisch en hrm-adviseur 0180 - 442654 r.tromp@vgs.nl

Rianne van Vliet

administratief financieel medewerker 0180 - 442638 r.vanvliet@vgs.nl

Rien van de Beek

hrm-adviseur 0180 - 442627 r.vandebeek@vgs.nl

Rosanne de Vries

hrm-adviseur 0180 - 442663 r.devries@vgs.nl

Rosemarie den Toom

relatiebeheerder psa 0180 - 442633 r.dentoom@vgs.nl

Sander den Hartog

manager bedrijfsvoering en relaties / financieel adviseur 0180 - 442698 s.denhartog@vgs.nl

Sander Onderdelinden

functioneel applicatiebeheerder / projectcoördinator AFAS 0180 - 442640 s.onderdelinden@vgs.nl

Sarah Voogt

relatiebeheerder psa 0180 - 442631 s.voogt@vgs.nl

Wim Boogaard

relatiebeheerder psa 0180 - 442690 w.boogaard@vgs.nl