Doelstelling en leerdoelen
- U ontvangt handvatten en ontwikkelt vaardigheden voor een goede en doelgerichte inleiding van het gesprek
- U krijgt verdiepende gespreksvaardigheden aangereikt waarmee u toegerust bent om het gesprek aan te gaan met- en begeleiding te bieden aan teamleden.
Opbouw
De training bestaat uit drie onderdelen:
- De individuele voorbereiding van een casus vooraf
- De live training gespreksvaardigheden met medecursisten, waarin de casussen actief worden ingezet en gespreksvaardigheden worden aangereikt.
- De reflectie op het geleerde na de bijeenkomst en terugkoppeling met een medecursist.
Trainers
De training wordt verzorgd door Jolien van Moolenbroek, HRM-adviseur
Meer informatie
De training is bedoeld voor leidinggevenden in het onderwijs (schoolleiders/ teamleiders) en bestaat uit één sessie á 3 uur. De investering bedraagt ca. E 225,- p.p. excl. reiskosten. De data en de locatie worden in onderling overleg vastgesteld.
Mail naar academie@vgs.nl of neem contact op met Jolien van Moolenbroek via j.vanmoolenbroek@vgs.nl voor meer informatie over een training op maat.